Teatrzyk pt.:
"Przyjaźń to skarb"

tea
tea2Spotkanie z Panią Pielęgniarką

piel


20170929 094403
piel2

Witamy Jesień

 Tego dnia Mali Odkrywcy przynieśli do przedszkola "dary jesieni": 


j1j5

Następnie przy akompaniamencie utworu Vivaldiego "Cztery pory roku- Jesień" wykonały taniec z chustkami:

j2
Po tańcu przyszła kolej na zaprezentowanie zdolności artystycznych Małych Odkrywców. W ramach prezentu dla Pani Jesieni, dzieci pokolorowały i wycięły listki, którymi ozdobiły wcześniej przygotowane drzewko. Dzięki temu, nabrało ono pięknych, jesiennych kolorów:

j3
j4
Na koniec wyruszyliśmy na spacer w poszukiwaniu jesieni:

j6

Jesień to chłodna i deszczowa pora roku, jednak tego dnia nie tylko dopisała nam pogoda, a co ważniejsze- uśmiechy dzieci rozpromieniły całe przedszkole! Jesteśmy gotowi na kolejne, jesienne przygody!

Baby Winnie and Piglet winnie the pooh 7889560 403 344

 

 

WITAMY PO WAKACYJNEJ PRZERWIE!

mmmm1

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20.09.2017r.Tego dnia dzieci świętowały robiąc to, co lubią najbardziej: prezentowanie reszcie grupy ulubionych zabawek, wspólna zabawa, malowanie, tańce, jedzenie smakołyków- słodkości i owoców.
Jednak nie to było najważniejsze tego radosnego dnia. Dzieci przede wszystkim cieszyły się z bycia razem. Wszystko co działo się tego dnia, dzieliły ze sobą nawzajem. Wymieniały się zabawkami, częstowały słodyczami, zapraszały do wspólnej zabawy. To właśnie duch Małych Odkrywców - wspólnota!

Na koniec każde dziecko otrzymało medal z okazji Dnia Przedszkolaka, który będzie pamiątką oraz zapowiedzią kolejnego roku pełnego zabawy i nauki.

mmmmmm2

  

mmmmmm3