biedrrrr

Liczba dzieci:25

Wychowawczyni:mgr Renata Starzec

w.z. Jolanta Zembol

Biedroneczki witają przedszkole po wakacyjnej przerwie!

Uśmiechy na naszych twarzach mówią same za siebie! Nie mogliśmy się doczekać wspólnej zabawy. Mimo, że podczas wakacyjnej przerwy mogliśmy wypocząć, zwiedzić ciekawe miejsca i spędzić czas z rodziną, brakowało nam naszych koleżanek i kolegów z grupy. Przed nami kolejny wspaniały rok szkolny, nauka nowych, ciekawych rzeczy i wspólne przygody. A to wszystko w odnowionej, kolorowej sali!

Wszyscy bardzo się cieszymy z powrotu do przedszkola!

20150928 125118 800x600

                                                                     

Liczba dzieci:22

Wychowawczynie:mgr Zofia Sarna i mgr Agata Wierzba

W tej grupie znajdują się dzieci 5-6-letnie. To najstarsza grupa dzieci w naszym przedszkolu. 

Już za nami pierwsze wspaniałe dni w przedszkolu.

Jesteśmy zwarci i gotowi, by przeżywać nowe przygody edukacyjne w roku szkolnym 2015/2016!

Życzymy wszystkim samych miłych i wesołych chwil spędzonych w przedszkolu. Naszym rodzicom życzymy zadowolenia ze współpracy z naszą placówką, a nagrodą dla nas wszystkich niech będą uśmiechnięte buzie naszych

dzieci. 

 skrzaty


 

MĄDRE  SKRZATY

 

 Liczba dzieci:18

 

Wychowawczyni:mgr Katarzyna Krzyśków

 

HEJ! JUŻ JESTEŚMY! MĄDRE SKRZATY TO MY!

 

Minęło już kilka wrześniowych, słonecznych dni, zdążyliśmy się już ze sobą zapoznać i fajnie nam razem. Jesteśmy super grupą pięcio i czterolatków. Uśmiech i radość towarzyszą nam każdego dnia. Przed nami wiele miesięcy wspólnej zabawy, przygód i podróży do świata nauki w naszej pięknej, kolorowej sali. Czeka nas ekscytujący czas, którego już nie możemy się doczekać!

Pozdrawiamy wszystkie dzieciaki :)

logo

Liczba dzieci w grupie: 24

Wychowawczynie: mgr Agata Bachul, mgr Beata Biela

Pomoc wychowawcza: Urszula Zaremba

Mali Odkrywcy wrócili do przedszkola po wakacyjnej przerwie z uśmiechami na twarzach, pełni energii i gotowi na nowe przygody. Czekał na nie hol przemieniony w prawdziwy ocean, nowa sala i zabawki. Zaczęliśmy więc nowy rok szkolny w miłej, radosnej atmosferze, w akompaniamencie śmiechu i żarliwych rozmów na temat wakacyjnych historii i planów na nowe, coraz to ciekawsze zabawy w gronie koleżanek i kolegów z grupy.

Przed nami wiele wspólnych dni, pełnych zabaw oraz nauki, co Mali Odkrywcy przyjęli z nieukrywanym zadowoleniem.

outpost-logo

 

MUCHOMORKI

 

 

Liczba dzieci:24

 

Wychowawczynie:mgr Danuta Pindel i mgr Katarzyna Kultys

Pomoc wychowawcza:Justyna Oprzędek

 

To najmłodsza grupa dzieci w naszym przedszkolu. Wychowawcami grupy są pani Danuta Pindel - dyrektor przedszkola i pani Katarzyna Kultys. W grupie jest osiemnaścioro dzieci. Przedszkolaki poznały już przedszkole: wspaniale urządzone sale, kolorowe korytarze i przestrzenny plac zabaw. Zasmakowały pysznych dań z domowej kuchni.