grupa:Mali Odkrywcy

nauczycielki: mgr Agata Bachul, mgr Beata Biela

pomoc: Justyna Oprzędek

mo

„Autka i klocki, lalki i misie,

wszystko to czeka w przedszkolu.

Do małych odkrywców dołącz już dzisiaj,

Kasiu, Adasiu, Tomku i Olu.”

1

Mali Odkrywcy to najmłodsza grupa podopiecznych naszego przedszkola. Jesteśmy pod wrażeniem z jaką odwagą i radością rozpoczynają pierwszy w ich życiu etap edukacji. Adaptacja dzieci nowo przyjętych do przedszkola jest niezwykle ważnym wydarzeniem, gdyż nowe otoczenie, jakim jest przedszkole, jak najszybciej zostało przyjaźnie odebrane przez dzieci rozpoczynające edukację przedszkolną. Zwykle adaptacja do nowego miejsca przez nowe przedszkolaki trwa zwykle dwa, trzy tygodnie, a potem każdego dnia jest lepiej, i coraz lepiej. Mimo wrażenia jakie sprawiło na nich nowe otoczenie i niepewności w pierwszych dniach roku szkolnego dzieci z każdą chwilą stają się coraz śmielsze a zabawa z nowymi kolegami sprawia coraz więcej radości. W ciepłej atmosferze, zapewniającej poczucie bezpieczeństwa mogą zdobywać wiedzę i umiejętności, zawierać nowe przyjaźnie i uczyć się samodzielności i życia w naszym małym przedszkolnym społeczeństwie.W tym celu organizujemy w naszym przedszkolu wiele ciekawych atrakcji.

5-6-latki

GRUPA ,, SPORTOWCY"

mali sportowcy

nauczycielki:mgr Danuta Pindel

mgr Agata Wierzba

Wiek: 4-latki

biedronki

Wychowawca: mgr Renata Starzec

Pomoc: Urszula Zaremba

Grupa dzieci 4-letnich w Miejskim Przedszkolu w Jordanowie toBiedroneczki.

Jest nas 25 osób.Naszą Wychowawczynią jest Pani Renata Starzec, a pomaga nam we wszystkim nasza Pomoc Pani Urszula Zaremba.Postanowiliśmy poznać nasze najbliższe środowisko poprzez wycieczki, spacery i wizyty na które zostaliśmy zaproszeni.

sniezka

KRASNOLUDKI

GRUPA
,,O"

Nauczycielka:JOLANTA  ZEMBOL

Grupa STOKROTKI

Nauczyciel: mgr Zofia Sarna

„Zakwitła wśród trawy

biała stokrotka,aaaa

uśmiecha się do niej

każdy, kto ją spotka”

„Stokrotkito grupa 5 – latków.

5 - latki to wesołe przedszkolaki. Lubią aktywnie spędzać czas

i z ogromną ciekawością poznają świat, nie boją się żadnych wyzwań.

Z wielką ochotą maszerują na długie wyprawy i wyjeżdżają na wycieczki.

„Stokrotki”wesołe zabawy łączą z nauką. W tym roku szkolnym przygotowują się już do szkoły. Z zapałem ćwiczą: literki, cyferki, szlaczki.

Dzieci rozwijają także swoje umiejętności poprzez aktywny udział
w zajęciach dodatkowych oraz w różnorodnych kółkach zainteresowań.